מקצועי >

כנס חידושים בחקלאות ייערך השבוע בשרון

בכנס, שמנוהל על ידי "אופק ישראל" בשיתוף עם משרד עוה"ד ויינשטוק-זהבי, יוצגו נושאים חמים בעולם החקלאות הישראלי, כמו גם פתרונות לבעיות נפוצות במשק

ביום חמישי הקרוב, 12.2.15, תערוך חברת "אופק ישראל", בשיתוף משרד עוה"ד וויינשטוק-זהבי, מפגש "חידושים בעולם החקלאות".


סדרת המפגשים הזו, שכל מפגש מתקיים במועד אחר בחלקים שונים של המדינה, נועדה להקנות ידע לחקלאים על פתרונות חדשים שקמו בתקופה האחרונה לבעיות קבועות של משקים חקלאים ולחשוף את החקלאים לנושאים "חמים" אשר כיום על הפרק בשוק החקלאות הלאומי.


אופק ישראל, שחרתה על דגלה מקצועיות ואובייקטיביות בקידום מעמד החקלאים בישראל וטיפול בבעיות הלאומיות הקריטיות כיום, משתפת פעולה עם משרד עוה"ד ויינשטוק-זהבי, שלו ניסיון וידע רב במגזר החקלאי וייצוג חקלאים בהליכים שונים מול הרשויות, בתי המשפט וגורמים נוספים.


במפגש יידונו נושאי הליבה הבאים של המשק החקלאי:


  •  מימון למשק חקלאי - דרכים לקבלת מענקים וגישורים לחקלאים, התמודדות עם העלות הגבוהה של העסקת עובדים זרים במשק וסקירת החלופות הקיימות כיום בשוק.
  • חקלאות הקנאביס - בחינת שוק הקנאביס הישראלי והעולמי והאפשרויות הקיימות בתחום, לאור תוצאות מחקר הקנאביס יוצא הדופן המתנהל בישראל בשנים האחרונות והלגליזציה בארה"ב. תופעת הגעת משקיעים זרים לישראל לבחינת האפשרות להשתלב במשקי גידול הקנאביס בארץ.
  • פיצוי ממדינת ישראל בגין מחסור בידיים זרות עובדות - בימים אלו התמנה שמאי מוסכם ע"י ביהמ"ש אשר יכול ויאפשר קבלת כספים. עורכי הדין ממשרד ויינשטוק יסבירו על השינוי בנקודות הזכות למס הכנסה לעובדים הזרים, וכיצד זה משפיע על המשק, על חקירות כלכליות וזכויות החקלאי בחקירה.
  • סקירה מחברת "אופק ישראל" על יזמה משותפת להתמודדות בהתנהלות יחסי עובד מעביד, ותביעות שכר כנגד מעביד.
 

המפגש ייערך ב"בית אריזה השרון", הממוקם ליד כפר הס.


לפרטים והרשמה:

משרד עוה"ד ויינשטוק זהבי, יגאל אלון 120, תל אביב, טל´: 03-5322232

קבוצת סיון - מיתוג | מיתוג באינטרנט