אודות >

לענף החקלאות בישראל תרומה היסטורית בהתפתחותה הכלכלית של המדינה, אך למרות זאת, אנו מרגישים כי מעמדם של העוסקים בו הולך ונשחק.


אם לא די בקשיים העומדים בפניהם בהתמודדות עם איתני הטבע, נדרשים החקלאים להתמודד גם עם בירוקרטיה וגופים מסחריים בעלי כוח רב. אתגרים נוספים, נובעים מביזור הענף והיעדר גוף דומיננטי אחד המאגד ומייצג את החקלאים.


אופק הוקם מתוך שאיפה לחזק את מעמדם של החקלאים באופן המשקף את תרומתם וחשיבותם הרבה. האתר משמש נקודת מפגש אינטרנטית המייחדת את הענף ומייצגת נאמנה את צרכיהם ודעתם של העוסקים בעבודת השדה.


בבחירת הנושאים בהם עוסק האתר, בחרנו להתגמש ולגעת גם בעניינים שמעבר למידע מקצועי טריוויאלי. אנו כותבים באהבה על סוגיות שמרתקות אותנו מתוך הבנה כי הן יעניינו גם את קהל הגולשים, שהם הרי לא רק חקלאים, אלא גם מנהלי עסקים, בעלי משפחות, אוהבי טיולים, צרכני תרבות וכדומה.


המערכת העיתונאית באופק עוקבת אחר ענף החקלאות, יוזמת כתבות ותחקירים ומנהלת מרכז מידע עשיר, עדכני ומהימן. אנו מזמינים את כל מי שיש לו עניין בענף להביע את דעתו ובלבד שאינו פוגע באחרים, וכן להעלות רעיונות ונקודות הדורשות תחקיר עיתונאי.אמיתי גזית - עורך ראשי

עיתונאי הכותב בשנים האחרונות על בריאות וכושר גופני בגופי התקשורת הגדולים בארץ, ובכך משלב תחביב ופרנסה.

את אהבתו לחקלאות רכש בשנים בהן הפיק עיתון לקוחות לחברות המובילות בעולם בענף האגרוכימיה.

  

תמר דרסלר

עיתונאית ועורכת. בעבר עורכת משנה בכלכלה מעריב וכתבת חברה ב-YNET. כיום- כתבת הומניטארית בסוכנות החדשות IRIN, פעילה חברתית במגוון ארגונים. צמחונית, חיית אינטרנט, חובבת אתגרים. 


יוליה פריליק-ניב 

כתבת ועורכת במגוון מגזינים ואתרים, בהם מסע אחר, גלובס, נשיונל ג´יאוגרפיק ואחרים.


שחר שילוח

כתבת, פריקית של איכות סביבה, בת של חקלאי שטיפח תרנגולות ותפוחי אדמה על אדמתו של קיבוץ, רפתנית לשעבר.

 

עו"ד גיל להב

עורך דין ובורר העוסק מאז 1996 בדיני חקלאות, מייצג מועצות ייצור חקלאיות, ארגונים חקלאיים, קיבוצים, מושבים וכן חקלאיים פרטיים.


ענבל אלעד

עוסקת בתקשורת שיווקית מאז 2003. כותבת מאמרים במגזינים וקטלוגים לקהל מקצועי בינלאומי בתחומי יזמות ואינטרנט. בעבר ערכה את פורטל החקלאות IsraelAgri. סקרנית, מקצועית וחובבת גאדג´טים.


ארנון אושרי

רפתן דור שלישי מכפר ויתקין, נשוי ואב לארבעה ילדים, עושה ככל שיכול למען שמירתו והצלחתו של משק החלב המושבי.


יואב עציון

עיתונאי, זוכה בפרס פראט לכתיבה עיתונאית בתחום איכות הסביבה לשנת 2010 בזכות סיקור שורה של נושאים, ובניהם המאבק בהקמת שדה תעופה בינ"ל במגידו.


ניר גרני

מנכ"ל משרד פארטו ניהול וייעוץ הפועל בתחום הייעוץ הכלכלי והעסקי בתחומי התעשייה, המסחר, השירותים וחקלאות.


ילנה גורביץ´

חיה ונושמת אקטואליה, חוקרת, מסקרת, כותבת ומגישה. בעברה עיתונאית בתוכנית הבוקר של "קשת", בחדשות המקומיות של הוט ובמגזין הכלכלי של החינוכית "סוגרים חשבון".


נועה ברקמן

שירתה בדובר צה"ל, טבעונית, ספורטאית בענף קרב חמש מודרני (סיף, שחייה, רכיבה על סוסים, ריצה וירי). 

קבוצת סיון - מיתוג | מיתוג באינטרנט